Serdecznie zapraszamy do Naszego Przedszkola które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 16. 30.
Mar
Zwierzęta naszych pól i lasów
PLASTUSIOWE PRZEDSZKOLE
Mar
Dinozaury
PLASTUSIOWE PRZEDSZKOLE
zobacz wszystkie >

Plastusiowe Przedszkole Częstochowa

Zapraszamy do Naszego Przedszkola, w którym Rodzic nie ponosi opłat związanych z czesnym. Od września 2018 roku utworzyliśmy 3 grupy wiekowe: Biedroneczki - 2,5 latki, Żabki - 3-4 latki oraz Motylki - 5-6 latki.

Przedszkole funkcjonuje w Częstochowie od września 2013 roku, dotychczas czerpaliśmy m.in. z pedagogiki Marii Montessori, której istota polega na stwierdzeniu, że każde dziecko jest inne i powinno rozwijać się według stworzonych przez siebie indywidualnych planów rozwojowych. W planach tych zapisane są jego możliwości, kompetencje i umiejętności umożliwiające mu naukę samodzielną i efektywniejszą.